top of page
  • Zdjęcie autoraMarek Magiera

Widowiska

2018-05-14


Za nami genialny siatkarski weekend. Finał Ligi Mistrzów to była prawdziwa perełka. Widowisko jakie stworzyli siatkarze Lube i Zenita było pierwszej jakości, dodatkowo z gwiazdką. Szkoda, że z Kazania bez medalu wraca ZAKSA Kędzierzyn Koźle. Ale może wracać z podniesioną głową, bo swój mecz o brąz przegrała w sportowej - dodajmy od razu - pięknej walce. Brawa dla całej drużyny, a największe dla Rafała Szymury.

Teraz czas na sezon reprezentacyjny. Już jutro swoje występy w Lidze Narodów zaczynają panie. Poprzeczka od razu wędruje wysoko. W pierwszym turnieju w USA oprócz gospodyń rywalkami Polek będą Włoszki i Turczynki. Miałem przyjemność komentowania w Polsacie Sport towarzyskiego meczu Polska - Czechy wygranego przez naszą drużynę 4:0 (rozegrano cztery sety) i wyglądało to nawet nieźle, tyle tylko, że Czechy, to nie Turcja, czy Włochy o USA nie wspominając. No nic, zobaczymy jak będzie. Trzymamy kciuki. Kto ma ochotę pozarywać noce z wtorku na środę, ze środy na czwartek i z czwartku na piątek, to zapraszam do Polsatu Sport.

Panowie w Lidze Narodów wystartują w przyszłym tygodniu, ale już w tym mamy inaugurację sezonu reprezentacyjnego, która tradycyjnie już będzie miała miejsce podczas Alei Gwiazd Siatkówki. Dla nas z Grześkiem, to też będzie wyjątkowe wydarzenie, ale o tym pisaliśmy na Facebooku w dedykowanym poście. Dziś nie pozostaje nam nic innego jak tylko zaprosić wszystkich w sobotę do Katowic. I trzeba się spieszyć bo zostały śladowe ilości wejściówek. Szykuje się kolejna świetna impreza. Pozdrowienia dla wszystkich.Marek Magiera

Comments


bottom of page