top of page
  • Zdjęcie autoraMarek Magiera

Urlopowo...

2022-08-01


Dzisiaj krótko, bo u mnie atmosfera urlopowa. Znikam na dwa tygodnie. Wracam 15 sierpnia i pozdrawiam serdecznie moją żonę Magdalenę, która wykupiła nam wakacje na Krecie w… listopadzie ubiegłego roku. Dzisiaj pewnie zastanowiłbym się dwa razy, czy lecieć tam na dwa tygodnie, bo cena za ten luksus trochę się od zeszłego roku zmieniła.

Przez dwa tygodnie zamierzam nie robić kompletnie nic, poza jakimiś drobnymi aktywnościami, no może trochę bardziej wymagającymi niż spacer do baru, ale już jaka będzie intensywność, to okaże się na miejscu. Telewizora nie włączę ani razu, komputera w ogóle nie zabieram, telefon biorę pro forma, tylko po to, żeby zrobić zdjęcia – pod warunkiem, że rzeczywiście zobaczę coś ciekawego.

Na koniec a’propos ciekawych rzeczy. Wiecie, że lubię sobie pojeździć na rowerze. Tydzień temu podczas Tour de Mazowsze natknąłem się na taką oto ciekawą rzecz. Biblioteka na przystanku. Miejscowość Uwieliny. Wrzucam fotkę. Fajny pomysł, prawda?Pozdrawiam wakacyjnie i spadam na dwa tygodnie. Następna Krótka Piłka 22 sierpnia. Tuż przed inaugurację mistrzostw świata siatkarzy.Marek Magiera

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page