• Marek Magiera

Urlop

2014-11-10


Co ty tam znowu klepiesz? Wytrzymać bez pracy parę dni nie możesz? Pytania małżonki na pierwszy rzut oka wydają się zasadne, bo od piątku jesteśmy na krótkim, tygodniowym urlopie i obiecałem jej, że tym razem wyjątkowo roboty ze sobą nie zabiorę. Nie wiem dlaczego nie potrafi przyjąć do wiadomości, że to, co w tej chwili piszę, to nie praca tylko przyjemność, dodatkowo dedykowana elitarnej grupie Czytelników.


Dobra... Nie ma co... Jestem przekonany, że Wy - drodzy Czytelnicy - dzisiaj to zrozumiecie. Normalna Krótka Piłka pojawi się za tydzień. Nie dlatego, że jestem jakiś wyjątkowo uległy w stosunku do małżonki, tylko dlatego, że żeby jej nie drażnić, w ogóle nie zabrałem ze sobą komputera, a to co teraz czytacie napisałem korzystając z klawiatury w telefonie. Całość zajęło mi już prawie 40 minut, bo cały czas muszę poprawiać automatycznie wystawiane słowa, a za cholerę nie wiem jak to ustrojstwo wyłączyć. Małżonka pewnie wie, ale zapytam ją dopiero jak wrócimy do domu.

Pozdrawiam serdecznie z polskich przepięknych gór.


Marek Magier

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Jeszcze będzie normalnie...

2021-01-18 Ta „Krótka Piłka”, którą sobie tutaj czytacie od 10 lat - dziękuję bardzo, bo jest Was naprawdę sporo - zawsze z założenia miała być takim osobistym spojrzeniem na świat i taka wydaje mi si

Prezentacja Sportu 

   Prowadzenie imprez sportowych

Oprawa Art i Animacja Publiczności

  • White Facebook Icon

Impresariat Grzegorz Kułaga

phone: +48 508 38 18 28

ikulaga.com

Nasza strona wykorzystuje pliki coockies, informacje na ten temat znajdziesz w naszej polityce Cookies.

k r e u j e m y   s p o r t o w e   e m o c j e

kulaga-magiera