top of page
  • Zdjęcie autoraMarek Magiera

Poczucie humoru…

2022-07-27


Siatkarze grają jak z nut w Lidze Narodów i odprawiają z kwitkiem kolejnych rywali. Za tydzień spotkamy się z naszymi siatkarzami i przede wszystkim kibicami w Gdańsku. Już nie mogę się doczekać. W tym tygodniu trzymamy kciuki za siatkarki, które podczas turnieju w Sofii będą walczyły o awans do finałowego turnieju.

Gramy z Włoszkami, Chinkami, Dominikankami i Bułgarkami. Żeby zająć ostatecznie ósme miejsce w tabeli eliminacyjnej trzeba będzie wygrać trzy spotkania. Przy odrobinie szczęści mogą wystarczyć dwa, ale tutaj musielibyśmy liczyć na to, że punkty pogubią Tajki, a to będzie trudne. Pozytywne jest to, że nasze siatkarki wierzą w siebie o czym mówiły podczas towarzyskich meczów z Koreą w Radomiu. Trzymamy kciuki.

A’propos towarzyskich meczów z Koreą, to ani wyniki, ani gra, ani nic innego nie ucieszyło mnie tak jak widok uśmiechniętej Magdy Stysiak, która w rozmowie z Polsatem Sport zadeklarowała stuprocentową gotowość do gry w mistrzostwach świata. Przy czym dodała – „jeśli trener będzie mnie widział w drużynie”.

Przyznam szczerze – uwielbiam takie poczucie humoru. Zdrowia Magda! Wszyscy z utęsknieniem czekamy na Twój powrót do reprezentacji.

Marek Magiera

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page