• Marek Magiera

Po pucharach...

Aktualizacja: lip 27

2020-04-27


Gdyby było normalnie, to właśnie szykowalibyśmy się do decydujących spotkań w PlusLidze i walki o mistrzowski tytuł. Szkoda, że nigdy się nie dowiemy, kto by w tym finale zagrał i kto sięgnąłby po tytuł. Paradoks losu - stało się to chyba w najciekawszym sezonie naszej zawodowej ligi.

Niestety nie dowiemy się też, czy siatkarki Chemika Police powtórzyłoby sukces Muszynianki Muszyna z 2013 roku, które sięgnęły wówczas po Puchar Konfederacji CEV pokonując w finałowym dwumeczu tureckiego giganta - Fenerbahce Stambuł. To jak dotąd jeden jedyny europejski puchar zdobyty przez polski kobiecy zespół siatkarski. Chemik w tegorocznej edycji rozgrywek wygrał wszystkie mecze i był na znakomitej drodze, aby zapisać się w historii zdobywając europejskie trofeum.

Szkoda też siatkarzy Jastrzębskiego Węgla, którzy w Lidze Mistrzów wyeliminowali rosyjskiego giganta - Zenit Kazań i byli o krok od spełnienia swoich marzeń, aby powalczyć o finałowa rozgrywkę w Berlinie.

Zrobiło się trochę sentymentalnie, ale inaczej być nie może, bo czasu nie wrócimy, i choć wiadomo, że są rzeczy ważne i ważniejsze, to jednak trochę szkoda. Nawet nie trochę, bardzo szkoda. 


Marek Magiera


Prezentacja Sportu 

   Prowadzenie imprez sportowych

Oprawa Art i Animacja Publiczności

  • White Facebook Icon

Impresariat Grzegorz Kułaga

phone: +48 508 38 18 28

ikulaga.com

Nasza strona wykorzystuje pliki coockies, informacje na ten temat znajdziesz w naszej polityce Cookies.

k r e u j e m y   s p o r t o w e   e m o c j e

kulaga-magiera