top of page
  • Zdjęcie autoraMarek Magiera

Najlepszy sezon w historii!

2023-10-09Wspaniały to był sezon reprezentacyjny. Jeden z najlepszych w historii. Może nawet najlepszy. Nie zapomnimy go nigdy! Siatkarski rok reprezentacyjny 2023!


Panowie - awans na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu a "przy okazji, tak jakby po drodze" - to słowa Tomka Swędrowskiego - mistrzostwo Europy i zwycięstwo w Lidze Narodów.

Panie - awans na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu oraz brązowy medal VNL.

W tym miejscu podziękowania dla wszystkich kibiców, którzy z wysokości trybun wspierali siatkarzy w Gdańsku podczas finału VNL oraz siatkarki w Łodzi podczas turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich. Bez wsparcia trudno byłoby o powodzenie, szczególnie w Łodzi, tak jak pisałem już wcześniej - zwyczajnie mogłoby się to nie udać.

Brawo panie siatkarki, brawo panowie siatkarze, brawo kibice - czapki z głów!

Osobne i prywatne ukłony dla Michała Winiarskiego, który wprowadzając na igrzyska reprezentację Niemiec z turnieju w Rio de Janeiro pozostawiając w pokonanym polu Brazylijczyków (też jadą na igrzyska), Włochów i Kubańczyków dokonał rzeczy na pierwszy rzut oka niemożliwej. I jeszcze ten Grozer. Chłop 40 lat, a forma i radocha z grania dwudziestolatka! Ale chyba w sumie o to chodzi!

Pozdrowienia dla wszystkich!

Marek Magiera

Comments


bottom of page