top of page
  • Zdjęcie autoraMarek Magiera

Mega hit

2021-11-08


W siatkarskiej PlusLidze co kolejka to hit. Albo i dwa, tak jak przed tygodniem i tak jak w ten miniony weekend. A już w środę czeka nas mega hit. ZAKSA zagra u siebie z Jastrzębskim Węglem. I w tym miejscu już nic więcej pisać nie trzeba. Wystarczą nazwy obu klubów i informacja, że zagrają ze sobą. Lepszej reklamy PlusLigi nie ma. Transmisja meczu w Polsacie Sport o godz. 17.30. Obecność obowiązkowa. Siatkówka. Pasja. Kibice żyją PlusLigą, niedługo wystartują europejskie puchary. Ale czasami warto zejść o szczebel, czy dwa niżej, gdzie też jest... pięknie. Doświadczyłem tego niedawno wybierając się w wolnym czasie na warszawski Mokotów na mecz I ligi Legia Warszawa - Gwardia Wrocław.


 

Dwa wielkie kluby. Wielkie tradycje. Wspaniałe sukcesy. Legia Warszawa - 28 medali mistrzostw Polski i osiem tytułów mistrzowskich. Gwardia Wrocław - 14 medali mistrzostw Polski i trzy tytuły mistrzowskie. Świetni siatkarze, reprezentanci Polski. To wszystko oczywiście kiedyś... Dzisiaj nowa rzeczywistość, ale pasja ta sama. Ogromne ambicje. Młodzi ludzie i ogromna chęć powrotu do lat wielkości.

Dla mnie to był bardzo udany wieczór na Mokotowie w dodatku spędzony w świetnym towarzystwie. Marek Magiera OdpowiedzPrzekaż dalej
Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page