top of page
  • Zdjęcie autoraMarek Magiera

Hashtagi

2014-08-25


Pięć, cztery, trzy, dwa, jeden… Tak, tak. To już w najbliższą sobotę. Zastanawiałem się, co napisać w przededniu inauguracji siatkarskiego Mundialu rozgrywanego w Polsce, ale kompletnie nie mam na to pomysłu. Może po prostu tylko tyle, że wszystkim kibicom życzę niezapomnianego turnieju okraszonego medalem naszej reprezentacji. I kropka. A jeżeli nawet nie medalem, to walką naszej drużyny w każdej sekundzie gry. Walką i pasją. Ogromną pasją.


Przed inauguracją na Narodowym jeden z dziennikarzy podczas Memoriału zapytał mnie, czy odczuwam tremę i czy czuję emocje? Trema to złe słowo. Emocje tak, ale te pozytywne, które dodatkowo napędzają. Ilość ludzi na meczu? Fantastyczna sprawa, ale podczas mojej pracy z mikrofonem w ręku, zdarzało mi się  występować przed dwa razy większą publicznością na „Małyszu z Zakopanem”, czy trzy razy większą w warszawskiej Strefie Kibica podczas Euro 2012. Fajne jest to, że wszędzie tam spotykałem fantastycznych ludzi, wspaniałych polskich kibiców. Na Narodowym będzie tak samo.

Zauważyłem, że ostatnio bardzo modne stały się tzw. hashtagi, dlatego też idąc w zgodzie z trendami, żeby za bardzo się niepotrzebnie nie rozpisywać, kilka moich hashtagów na mistrzostwa. Oto one:

Udanej zabawy!


Marek Magiera

Komentarze


bottom of page