top of page
  • Zdjęcie autoraMarek Magiera

Dziwne historie...


Różne rzeczy zdarzają się podczas sportowej rywalizacji. W sieci roi się zresztą od filmików, a to ze śmiesznymi sytuacjami, a to jakimiś dziwnymi zachowaniami zawodników. Obrazek z meczu siatkarzy Warszawy i Olsztyna też pewnie będzie hitem internetu, bo nieczęsto się zdarza, aby zawodnik nabawił się kontuzji po zderzeniu z arbitrem.

A to się stało. Bartek Kwolek próbując obronić piłkę nieszczęśliwie wpadł na sędziego. Tak nieszczęśliwie, że podkręcił sobie staw skokowy i musiał przedwcześnie opuścić boisko. Zdarzenie nie wyglądało wcale śmiesznie, wręcz przeciwnie. Natomiast w kategorii zdarzeń „dziwnych” na pewno będzie sklasyfikowane wysoko.

Próbowałem tak na szybko znaleźć jakieś siatkarskie „dziwadła”, ale jakoś nic nie może mi przyjść do głowy. Może wam się coś przypomni, jeśli tak, to wpisujcie te zdarzenia w komentarzach na naszym FB profilu.


 

Na koniec informacyjnie. Następna Krótka Piłka pojawi się w marcu. Teraz jadę naładować akumulator i poszukać trochę słońca. Takie ferie w tym roku.

Dzisiaj krócej niż zwykle, ale jak mawia młodzież - jestem w rozjazdach i do tego trochę zarobiony.

Pozdrowienia dla wszystkich.


Marek Magiera

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page