top of page
  • Zdjęcie autoraMarek Magiera

Niet…

2022-02-28


Gratulacje dla ZAKS-y i podziękowania dla pozostałych ekip oraz kibiców za weekend z Pucharem Polski we Wrocławiu. I to tyle dzisiaj o sporcie, bo czas jest trudny i są sprawy ważniejsze do ogarnięcia niż odbijanie, czy kopanie piłki.

Nasze wsparcie dla narodu ukraińskiego odbiło się szerokim echem. Dziękuję Wam także w imieniu Jurka Gladyra. Rozmawiałem z nim długo w niedzielę. Nie ma słów…

Dumny jestem z decyzji prezesów PZPS i PZPN. O to chodzi! Brawo! Decyzji FIFA nie skomentuję, bo powiedzieć, że to kompromitacja to nic nie powiedzieć.

FIVB i CEV do roboty! Rosję trzeba wyrzucić na śmietnik ze wszystkiego co się da. Ktoś kiedyś powiedział, że sport powinien być wolny od polityki. Tak. To prawda. Powinien być, ale nie jest i nie ma się co oszukiwać, że będzie inaczej.

Uważam, że polscy sportowcy i nie tylko zresztą polscy, po prostu wszyscy na świecie, na wszystkich frontach sportowej rywalizacji powinni odmawiać jakichkolwiek kontaktów ze sportowcami rosyjskimi. I uważam też, że nie powinni reprezentować ich klubów i tutaj nie ma znaczenia, czy ktoś jest siatkarką, siatkarzem, czy piłkarzem.

Marek Magiera

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page