top of page
  • Zdjęcie autoraMarek Magiera

Złoci Zaksiarze…

2022-05-16Na początek gratulacje dla medalistów PlusLigi. Dla ZAKS-y za złoto, dla Jastrzębskiego Węgla za srebro i dla Aluronu CMC Warty Zawiercie za brąz. Dla wszystkich ekip podziękowania za fajny sezon. Nie wiem, czy najlepszy w historii, ale na pewno bardzo dobry. Życzenia zdrowia dla Norberta Hubera i cierpliwości podczas żmudnej rehabilitacji.

To tyle tytułem wstępu. Na koniec każdego sezonu urządzam sobie zabawę z wyborem MVP sezonu. W tym celu tradycyjnie poprosiłem moich redakcyjnych kolegów, którzy razem ze mną komentowali na antenie Polsatu Sport rozgrywki PlusLigi o wytypowanie gracza sezonu. W głosowaniu dominowały dwa nazwiska – Kamila Semeniuka i Marcina Janusza. Wyszło nam na remis. Ciekawe jaka jest Państwa opinia na ten temat. Semeniuk, czy Janusz? A może macie Państwo inną propozycję? Kto ma ochotę niech pisze w komentarzach na naszym FB profilu.

Sezon ligowy za nami, za chwilę reprezentacja, ale jeszcze wcześniej finał Ligi Mistrzów. Gdyby ZAKSA obroniła tytuł sprzed roku, to byłoby to coś niesamowitego. Trzymamy kciuki!Marek Magiera

Comments


bottom of page