top of page
  • Zdjęcie autoraMarek Magiera

Prezent dla kibiców

2023-12-18Fajny prezent na święta i Nowy Rok dostali polscy kibice siatkówki od naszej federacji, Telewizji Polsat i FIVB. Otóż finał męskiej edycji VNL odbędzie się w Polsce, konkretnie w Łodzi, przed Igrzyskami Olimpijskimi w Paryżu.

Dzisiaj z tej okazji odbyła się w Łodzi specjalna konferencja prasowa z udziałem Prezesa PZPS Sebastiana Świderskiego i Prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej. Finał VNL siatkarzy odbędzie się w ostatni weekend czerwca. Wcześniej Polacy zagrają w trzech turniejach eliminacyjnych, ale występ w finale mają zagwarantowany.

Przed rokiem finał odbył się w Gdańsku. Triumfowali Polacy po ograniu w finale Amerykanów. Trzecie miejsce przypadło w udziale Japończykom. Impreza udała się znakomicie pod każdym względem - organizacyjnie, telewizyjnie i kibicowsko było Tip Top i tak samo będzie w Łodzi. To już wiadomo. Nie wiadomo tylko, kto wygra, chociaż,,, Ha ha. Zobaczymy.

Zdrowych i spokojnych świąt wszystkim życzę, najlepszego z Nowym Rokiem . Zdrowia i realizacji planów oraz spełnienia marzeń. Następna Krótka Piłka już w 2024 roku.

Najlepszego!

Marek Magiera

Comments


bottom of page