top of page
  • Zdjęcie autoraMarek Magiera

Od Wisły do Planicy...

2019-11-25Dzisiaj mógłbym śmiało skopiować tekst sprzed roku, albo dwóch, trzech, czterech, czy pięciu lat i wkleić go tutaj jako podsumowanie weekendu ze skokami narciarskimi w Wiśle. Nic się w tym temacie bowiem nie zmienia. Świetni ludzie, świetna organizacja, świetni kibice i świetny Kamil Stoch. No i tylko szkoda Piotrka Żyły, że zakończył występ upadkiem i dość mocno się poobijał. Zdrowia Piotrek!

Dzisiaj nieco krótsze wydanie Krótkiej Piłki, bo dopiero co wróciłem do domu, piszę te słowa w niedzielę wieczorem, a już rano, i to dość wcześnie, ponownie wsiadam w samochód i jadę do Rzeszowa komentować dla Polsatu Sport prawdziwy hit Ligi Siatkówki Kobiet - Developres kontra Chemik Police. Mam w planach po tym meczu nagrać jedną rozmowę, ale na razie nie zdradzę Wam z kim i o czym, bo chcę przygotować dla wszystkich prezent niespodziankę. Oczywiście na święta Bożego Narodzenia, które już za miesiąc. Nieprawdopodobne jak ten czas zasuwa, bo doskonale pamiętam jak zabierałem się do pisania życzeń w... ubiegłym roku.

Na koniec jeszcze słowo o skokach, bo w Wiśle odbyła się inauguracja sezonu. Sezonu dziwnego, bo tak naprawdę bez imprezy mistrzowskiej w trakcie jego trwania. Planowane mistrzostwa świata w lotach odbędą się bowiem podczas ostatniego weekendu zmagań skoczków w Planicy.


Marek MagieraComentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page