top of page
  • Zdjęcie autoraMarek Magiera

Dzięki kapitanie!

2022-03-28


Siatkarskim wydarzeniem weekendu miał być finałowy turniej o Puchar Polski siatkarek w Nysie, ale z pewnością przykrył go piątkowy news, kiedy to Michał Kubiak za pomocą mediów społecznościowych, że kończy swoją reprezentacyjną karierę. O Kubim kilka słów napisałem w felietonie na stronie polsatsport.pl więc zainteresowanych odsyłam właśnie tam. Tutaj tylko krótko: Dzięki Kubi. Dzięki Panie Kapitanie! To była wielka przyjemność.


Teraz dwa słowa o Pucharze Polski. Gratulacje dla Developresu Rzeszów. To była zdecydowanie najlepsza drużyna turnieju i wygrała imprezę zasłużenie.

Pozostałe drużyny też zaprezentowały się nieźle. Najsłabiej chyba Radomka, ale to tylko potwierdzenie weryfikacji którą obserwujemy na co dzień w rozgrywkach ligowych.

Na koniec tradycyjnie już podziękowania dla organizatorów turnieju. Było jak zawsze elegancko i już nie mogę doczekać się następnego razu. Podziękowania dla wszystkich kibiców, którzy byli w nyskiej hali, albo też oglądali rywalizację w transmisjach Polsatu Sport.

Pozdrowienia dla wszystkich!

Marek Magiera

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page