top of page
  • Zdjęcie autoraMarek Magiera

Drużyna z klucza...

Zaktualizowano: 27 lip 2020

2020-05-04


Na oficjalnej stronie PlusLigi trwa plebiscyt na drużynę 20-lecia rozgrywek z okazji jubileuszu ich istnienia. Każdy, kto ma ochotę może wybrać czternastu graczy spośród nominowanych, których nazwiska dostępne są na wspomnianej stronie. 

Ja wybrałem tak.


Wyjściowy skład:

Paweł Woicki, Mariusz Wlazły, Piotr Nowakowski, Arkadiusz Gołaś, Michał Winiarski, Dawid Murek, Piotr Gacek.


Rezerwowi: Paweł Zagumny, Grzegorz Szymański, Daniel Pliński, Damian Dacewicz, Sebastian Świderski, Piotr Gruszka, Krzysztof Ignaczak.


Trener: Andrea Anastasi.


MVP 20-lecia: Mariusz Wlazły.


Jestem przekonany, że część z Was, która od dziewięciu lat czyta te moje poniedziałkowe pisanki spokojnie znajdzie klucz, który decydował o takich, a nie innych wyborach.

Ciekawy jestem Waszych wyborów i ostatecznych rozstrzygnięć. Jeśli ktoś z Was ma ochotę podzielić się swoimi typami śmiało niech je wpisuje pod tekstem na naszym FB profilu.

Na koniec dwie historie, które mnie ucieszyły i jedna, która zmartwiła. 

Martwi mnie to, co dzieje się w GKS-ie Katowice i bardzo mi się to nie podoba, ale do tego tematu wrócę za jakiś czas, może za tydzień, muszę sprawdzić jeszcze kilka rzeczy.


Co do historii radosnych, to cieszę się, że PZPS dogadał się z Heynenem i przedłużył kontrakt o kolejny rok. I druga historia to transfer Bartka Bednorza do Zenitu Kazań. To trochę tak jakby polski piłkarz trafił do Realu Madryt. Zachowując wszystkie proporcje oczywiście. Brawo „Bendżi”! Gratulacje i powodzenia! Jesteś kolejnym przykładem na to, że marzenia się nie spełniają, tylko marzenia się spełnia. Trzeba tylko chcieć!

Marek Magiera

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page