top of page
  • Zdjęcie autoraMarek Magiera

Do środy

2014-11-17


Każdy kto kocha ten sport nie może przejść obojętnie obok wydarzeń, które miały miejsce pod koniec ubiegłego tygodnia. Ja też nie, ale wybaczcie, komentarza do zaistniałej sytuacji z mojej strony na razie nie będzie, bo są zarzuty dla najważniejszych ludzi PZPS, ale pamiętajmy, że wyroku jeszcze nie ma…


Nie ukrywam, że czekałem na dzisiejszą konferencję prasową związkowych działaczy i jakiś konkretny komunikat, bo cały ostatni tydzień spędziłem na fantastycznym rodzinnym urlopie i cała moja wiedza o sprawie opierała się tylko i wyłącznie na doniesieniach naszych newsowych stacji radiowych i telewizyjnych.

Na stronie PAP, dzisiaj przed 16.00, pojawiła się taka informacja:

„Prezydium zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej będzie rekomendować zarządowi zawieszenie w obowiązkach aresztowanych pod zarzutem korupcji prezesa Mirosława P. i wiceprezesa Artura P. - poinformował w poniedziałek wiceprezes ds. szkolenia Witold Roman.

Roman przedstawił wnioski z poniedziałkowego spotkania prezydium zarządu PZPS, które odbyło się w Warszawie. Organ ten zdecydował o zwołaniu w trybie pilnym na środę posiedzenia zarządu związku.

Zapowiedział też, że w najbliższym czasie PZPS zleci niezależnej, renomowanej firmie przeprowadzenie audytu dotyczącego organizacji wrześniowych mistrzostw świata siatkarzy”.

Czekamy zatem do środy…


Marek Magiera

Comments


bottom of page