• Marek Magiera

Do środy

2014-11-17


Każdy kto kocha ten sport nie może przejść obojętnie obok wydarzeń, które miały miejsce pod koniec ubiegłego tygodnia. Ja też nie, ale wybaczcie, komentarza do zaistniałej sytuacji z mojej strony na razie nie będzie, bo są zarzuty dla najważniejszych ludzi PZPS, ale pamiętajmy, że wyroku jeszcze nie ma…


Nie ukrywam, że czekałem na dzisiejszą konferencję prasową związkowych działaczy i jakiś konkretny komunikat, bo cały ostatni tydzień spędziłem na fantastycznym rodzinnym urlopie i cała moja wiedza o sprawie opierała się tylko i wyłącznie na doniesieniach naszych newsowych stacji radiowych i telewizyjnych.

Na stronie PAP, dzisiaj przed 16.00, pojawiła się taka informacja:

„Prezydium zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej będzie rekomendować zarządowi zawieszenie w obowiązkach aresztowanych pod zarzutem korupcji prezesa Mirosława P. i wiceprezesa Artura P. - poinformował w poniedziałek wiceprezes ds. szkolenia Witold Roman.

Roman przedstawił wnioski z poniedziałkowego spotkania prezydium zarządu PZPS, które odbyło się w Warszawie. Organ ten zdecydował o zwołaniu w trybie pilnym na środę posiedzenia zarządu związku.

Zapowiedział też, że w najbliższym czasie PZPS zleci niezależnej, renomowanej firmie przeprowadzenie audytu dotyczącego organizacji wrześniowych mistrzostw świata siatkarzy”.

Czekamy zatem do środy…


Marek Magiera

Prezentacja Sportu 

   Prowadzenie imprez sportowych

Oprawa Art i Animacja Publiczności

  • White Facebook Icon

Impresariat Grzegorz Kułaga

phone: +48 508 38 18 28

ikulaga.com

Nasza strona wykorzystuje pliki coockies, informacje na ten temat znajdziesz w naszej polityce Cookies.

k r e u j e m y   s p o r t o w e   e m o c j e

kulaga-magiera