top of page
  • Zdjęcie autoraMarek Magiera

Święto we Wrocławiu2022-02-21

Tytuł dzisiejszej Krótkiej Piłki nie jest przypadkowy, a wszystko dlatego, że finałowe turnieje o Puchar Polski, które rozegrane zostały w ostatnich latach były znakomitymi widowiskami. I tak samo będzie podczas najbliższego weekendu we Wrocławiu i nie zmienia tej tezy fakt, że na razie znamy tylko dwóch uczestników tej imprezy. To Trefl Gdańsk i Asseco Resovia Rzeszów.

Pozostałych dwóch uczestników poznamy w środę wieczorem. W zaległych ćwierćfinałach spotkają się Jastrzębski Węgiel z Projektem Warszawa i ZAKSA Kędzierzyn Koźle ze Stalą Nysa. Obydwa mecze można obejrzeć w Polsacie Sport do czego szczerze zachęcam. Początek pierwszego meczu o 17.30, początek drugiego o 20.30.

Dla mnie będzie to już 21 finał, który zobaczę na żywo w hali, a 18 z mikrofonem w ręku. O każdym z nich mógłbym coś ciekawego napisać, zresztą na przestrzeni 11 lat od kiedy pisuje sobie w poniedziałki te Krótkie Piłki, gdzieś w archiwum po każdej z tych imprez można znaleźć jakieś notki. Jak dotąd ogłaszałem zwycięstwa: siedem razy Skry Bełchatów, sześć razy ZAKS-y Kędzierzyn Koźle, dwa razy Trefla Gdańsk i po jednym razie Jastrzębskiego Węgla i AZS-u Częstochowa.

Kto wygra tym razem? Do zobaczenia we Wrocławiu!

Marek Magiera
Yorumlar


Yorumlara kapatıldı.
bottom of page